ABSOLWENCI 2020 DZIĘKUJEMY♥ 23.04.2020

„Zakończenia zawsze są smutne, nawet jeśli oznaczają początek czegoś nowego”

 

 

 

 

 

 

Dla Absolwentów od klasy 3 ♥

 

Od Absolwentów dla kadry pedagogicznej

Panie Dyrektorze! Pani Wychowawczyni! Drodzy Nauczyciele!

Nadeszła właśnie chwila, kiedy przyszło nam się pożegnać. Nikt z nas nie przypuszczał, że nasze pożegnanie ze szkołą będzie tak nietypowe. Jest to trudna sytuacja dla nas wszystkich, w której opuszczamy szkolne mury, ale wszystkie chwile tutaj spędzone będziemy chcieli ocalić od zapomnienia.

Dziękujemy Wam serdecznie za Wasz trud i serce, jakie nam okazaliście. Często byliśmy dla Was ciężarem, sprawialiśmy kłopoty. Przepraszamy za wszystkie te przykre chwile.  Były dni lepsze i gorsze, jedynki, czy nieodrobione zadania domowe. Pierwsze sukcesy, ale i porażki. Dziękujemy za chwile wsparcia, podtrzymania na duchu, a przede wszystkim za mobilizację, która często gdzieś zanikała w nieznanych nikomu okolicznościach. Byliście z nami w chwilach trudnych i radosnych. Będziemy o Was pamietać i mamy nadzieję, że nie sprawimy zawodu Wam i tej szkole, do której przez cztery lata uczęszczaliśmy.

Zabieramy ze sobą bagaż doświadczeń oraz wspomnień i wyruszamy w dalszą drogę. Teraz możemy powtórzyć słowa Winstona Churchilla: To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.

Tymi słowami chcemy przekazać najserdeczniejsze podziękowania za wielką cierpliwość, niesłychaną wyrozumiałość i ogromny trud włożony w kształtowanie naszego światopoglądu.

Dziękujemy!

Uczniowie klasy IV TLŻiUG

Kontakt

Adres: ul. Ks. Stanisława Gajeckiego 7, 37-205 Zarzecze
E-mail: zszarzecze@onet.pl
Telefon: 16 640 15 82
Fax: 16 640 12 17